uczestnicy

Projekt "Stworzeni z wyobraźni" połączył dziesięć zespołów z różnych stron Polski. Tu możecie sprawdzić, kto znalazł się na pokładzie :) 
Zespół z Gimnazjum MIKRON w Łodzi, opiekun: Asia Krzemińska (pomysłodawca projektu). <Tu> znajdziecie prezentację grupy.


Zespół z Publicznego Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera w Dębnie, opiekun: Wioletta Rafałowicz. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.
Zespół w Gimnazjum nr 2 w Kłodzku, opiekun: Monika Czerkas. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.


Zespół z Gimnazjum nr 18 w Lublinie, opiekun: Agata Poręba. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.Uczniowie z Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego w Nędzy, opiekun: Wanda Rutko. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.

Uczniowie z Zespołu Szkół Prywatnych TWOJA PRZYSZŁOŚĆ w Sosnowcu, opiekun: Joanna Waszkowska. 
Zespół z Gimnazjum nr 16 w Białymstoku, opiekun: Katarzyna Polak. <Tu> obejrzycie prezentację zespołu.Zespół z Gimnazjum Katolickiego w Zespole Szkół św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim, opiekun: Marlena Kowalska. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.Uczniowie z Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Społecznych STO w Bytomiu, opiekun: Karolina Jędrych.Zespół z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach, opiekun: Magdalen Machnik. <Tu> znajdziecie prezentację grupy.
A jeśli macie ochotę zerknąć na mapie, gdzie znajdują się nasze szkoły, kliknijcie <tu>.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz